Підписатися на RSS

Гуморина в таборі « Сонечко»

16 червня в пришкільному таборі «Сонечко» відбулася гуморина. Діти не лише взяли участь у конкурсі читців гуморесок, а й стали учасниками гумористично-розважальної програми, яку для них підготували клоуни Даня і Бодя (Данило Мягких і Богдан Васютенко).

На гуморину завітали члени літературно-мистецького об’єднання «Українська хвиля», які показали майстер-клас з читання поезій і гуморесок.

Журі у складі Петра Товстухи, Миколи Гурця, Ірини Колтакової, Анатолія Печеного, Олександра Жуля визначило переможців у конкурсі читців гуморесок. Перше місце посів Олександр Онопрієнко, друге – Микола Кирієнко, третє – Віторія Шаповалова.

Створенню гарного настрою сприяли чарівні пісні, які від щирого серця дарували всім присутнім учні із загону «Веселка»./Files/photogallery/983/Изображение 222.jpg/Files/photogallery/983/Изображение 209.jpg

Учасники гуморини, гості і глядачі зробили висновок, що отриманих ліків у вигляді гумору всім вистачить на довгий час!/Files/photogallery/983/Изображение 171.jpg/Files/photogallery/983/Изображение 161.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 87

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.