Підписатися на RSS

"Прощавай, Букварику!"

16 травня 2014 року в Глухівській загальноосвітній школі №2 було проведено свято "Прощавай, Букварику!"

Це день для учнів був особливий, адже щороку діти відзначають чимало різних свят, але шкільне свято прощання з Букварем буває в житті людини лише один раз. Буквар - це перша книжечка, яку діти прочитали самостійно. Вона відкриває двері у чарівний світ книги, шлях до знань. Недарма в народі кажуть: "Хто багато читає, той багато знає!"

Під час свята першачки розповідали вірші про вже вивчені літери, співали пісень, грали у веселі ігри, показували інсценівки. Усі присутні, а це - дирекція школи, батьки, вчителі, , ще раз переконалися, що учні закінчують свій перший рік навчання з величезним багажем знань, який вони натхненно й наполегливо збирали впродовж року разом зі своїми мудрими й турботливими вчителями Людмилою Миколаївною Зелюкіною та Діною Миколаївною Зуєвою.

До першокласників завітали казкові герої: Букварик, Дід Буквоїд, Принцеса, Вчитель, Українська мова, Читанка та Математика. Своїх друзів привітали учні 5-А та 5-Б класів з педагогом-організатором Соборовою О.М.

Свято закінчилося, але спогади про нього назавжди залишаться в серцях маленьких школярів - красивих, розумних, творчих, успішних і талановитих дітей, гідних з честю носити звання учнів Глухівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2./Files/images/1-klas/DSCN9536.jpg/Files/images/1-klas/DSCN9583.jpg/Files/images/1-klas/DSCN9539.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 43

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.