Підписатися на RSS

Дивовижний турнір "Scool Battle"

1 квітня 2014 року у спортивному залі головного корпусу Української академії банківської справи відбулося дивовижне інтелектуально-спортивне шоу "Scool Battle". Такий масовий креативний захід для школярів вперше проводився в академії. З 38 шкіл, які приймали участь у відбірковому турі, у фінальних змаганнях взяли участь лише 6 команд, які представили сумські школи №№ 4, 6, 8, 10, 23 та Глухівська загальноосвітня школа №2 у складі Дворянової Діани, Твердунової Яни, Шакотько Катерини, Афанасьєвої Альни. Рябухи Дарини (керівник команди Рябуха А.П.)

Учасники з гідністю витримали кілька раундів, в яких їм необхідно було продемонструвати свої знання з економіки, інтелект, ерудицію, спортивні навички та кмітливість.

Переможцем і володарем перехідного кубка стала команда Сумської школи №23. Призера нагороджено дипломами, а всіх учасників – подяками та подарунками. Головне – ніхто не почувся переможеним. Усі поверталися зі свята переповнені позитивними враженнями як про змагання, так і про нашу академію. Організатори та учасники поєдинків сподіваються через рік знову зустрітися на цьому шаленому заході./Files/images/vesnyan_kankuli/PYsX9mMkCfo.jpg/Files/images/vesnyan_kankuli/b1yHY2ZcmKk.jpg/Files/images/vesnyan_kankuli/1D1lB7xQXCg.jpg/Files/images/vesnyan_kankuli/imeLnIyrm3A.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 42

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.