Підписатися на RSS

Читати книги – дуже просто!

У межах тижня світової літератури для учнів 4-Б класу було проведено екскурс у світову літературу «Читати книги – дуже просто!»

Під час уроку майбутні п'ятикласники не лише ознайомилися з програмовими та позакласними творами, які незабаром будуть вивчати, а й оцінили творчі роботи школярів 5-Б і 6-Б класу.

У виконанні авторів (Вікторія Шкамерда, Каріна Бочерова, Дмитро Малорошвило, Ілля Новіков, Володимир Кельбас, Олександр Онопрієнко) прозвучали чарівні казки, ліричні вірші, сучасні байки, цікаві оповідання.

Не залишила байдужими всіх присутніх поезія Й.Гете «Нічна пісня мандрівника», яку під акомпанемент гітари заспівала Олександра Клепець.

Бібліотекар О.В.Афоніна розповіла про умови участі у Всеукраїнському конкурсі «Книгоманія», підготувала «Пам'ятку для учнів і батьків», у якій вміщено програмові твори зі світової та української літератури для вивчення у 5 класі, рекомендації щодо ведення читацького щоденника.

Директор школи А.П.Рябуха порадила школярам частіше звертатися до шкільної бібліотеки, більше читати позапрограмових творів і мати улюблену настільну книгу.

Учні разом з вчителем світової літератури Н.В.Громак зробили висновок, що читати книги - не тільки просто, а й цікаво і корисно.


ПРЕЗЕНТАЦІЯ ТВОРЧИХ РОБІТ/Files/photogallery/825/SL743387.JPG/Files/photogallery/825/SL743386.JPG/Files/photogallery/825/SL743385.JPG/Files/photogallery/825/SL743382.JPG/Files/photogallery/825/100_3408.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 36

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.