Підписатися на RSS

8 вересня - Міжнародний день грамотності

УЧНІ нашої школи разом з вчителями залучились до Міжнародного дня грамотності. Учні 2-11 класів написали диктанти, а першокласники - вивчили нову букву!!!!

/Files/images/1-klas/DSCN1507[1].JPG

/Files/images/veresen_2015/9б 2015 007.jpg/Files/images/veresen_2015/9б 2015 011.jpg
ДОВІДКА:
Починаючи з 1966 року його відзначає ЮНЕСКО - Організація Об'єднаних Націй з питань освіти, науки і культури. В такий спосіб вона прагне привернути увагу міжнародної громадськості до того, що бути грамотним важливо для кожної людини та суспільства в цілому.
Традиція щорічно відзначати цей день започаткована рекомендацією Всесвітньої конференції міністрів освіти з ліквідації неграмотності, що відбулася в Тегерані у вересні 1965 року. Саме ця конференція рекомендувала оголосити 8 вересня, дату урочистого відкриття конференції, Міжнародним днем грамотності та святкувати його щорічно в усьому світі. Упродовж останніх десятиліть спостерігається значний прогрес у розповсюдженні грамотності. Зокрема, у 1950 році в половині країн світу 50% або більше дорослого населення (старших 15 років) були неграмотними. На сьогодні таких країн налічується лише близько 25 країнах світу, у решті держав рівень неграмотності населення в середньому не перевищує 10%. Загалом на сьогодні майже чотири мільярди жителів планети вміють читати й писати. Освічених людей із кожним роком стає все більше й більше, але боротьба з неуцтвом залишається складною та масштабною проблемою. До її важливості й привертають увагу ініціатори відзначення Міжнародного дня грамотності. У цей день проводять конференції та злети вчителів, найвидатніших педагогів нагороджують. Свято було запроваджене й святкується не тільки на честь тих, хто дав людству писемність, але й всіх, хто навчає дітей і молодь та розповсюджує грамотність.
Кiлькiсть переглядiв: 48

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.