Підписатися на RSS

Шановні колеги, дорогі жінки!

Шановні колеги, дорогі жінки!

З почуттям безмежної шани та глибокої поваги вітаю вас зі святом відродження природи, торжества ніжності жіночої та краси – 8 Березня, адже усе найдорожче, що є у житті – щастя, кохання, радість, надія, пов`язане з жінкою.Обои цветы, жёлтые, желтые, цветок, розы 440513 / Раздел: Цветы / HallPic.ru

Дорогі колежанки, які представлені переважною більшістю жінок, без вас не було б стільки світла, любові, тепла. Гідно виконуючи свою місію, ви достойно несете це високе звання, наповнюєте щоденні робочі будні яскравими фарбами особистої творчості, спонукаєте до шляхетних вчинків і добрих справ учнів та вихованців. Щедрість ваших душ зігріває, сила духу – захоплює, вселяє віру на краще. Ваша непідкупна любов до дітей, енергія, діловитість, професіоналізм незмінні в роботі трудових колективів, громадській діяльності, а висока людяність – створили вам добру справу та повагу серед колег.

Нехай і надалі у ваших задумах пануватиме мудрість, у професійних справах – підтримка однодумців, у серці буде добре і сонячно від учнівської та батьківської вдячності. Зичу, щоб ваш шлях був сповнений новими злетами і досягненнями, жіночим щастям та родинним добробутом. Миру вам, злагоди, краси та чарівності, надійного чоловічого плеча та безліч квітів – ніжних і духмяних.

Зі святом вас!

З глибокою повагою директор школи Рябуха Алла Петрівна
Кiлькiсть переглядiв: 50

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.