Підписатися на RSS

23 серпня – Україна святкує День Державного Прапора

23 серпня – Україна святкує День Державного Прапора
23 серпня – Україна святкує День Державного ПрапораОдним з найважливіших елементів процесу становлення державності будь-якої країни є визначення національної символіки. Кожний народ, шануючи свою історію, шанує і свої святині. Без сумніву, державний синьо-жовтий прапор і є однією із найголовніших святинь народу.У серпні 2004 року Президентом був підписаний указ про встановлення Дня державного прапора України, який святкуватиметься щорічно 23 серпня.

Державний Прапор – один з трьох офіційних державних символів, що символізують суверенітет держави. Державний Прапор України – це стяг із двох рівновеликих горизонтальних смуг синього і жовтого кольору із співвідношенням ширини прапора до його довжини 2:3.

Значення синього та жовтого кольорів на прапорі традиційно трактують як поєднання чистого, мирного безхмарного неба, що простягнулося над жовтим кольором хлібного лану – символу мирної праці і достатку.

Сьогодні кольори національного стягу сьогодні як ніколи популярні. Вони стали візитівкою ознакою всього українського, справжньою святинею.

Адміністративні будівлі, житлові будинки, автомобілі в усіх куточках України прикрашають синьо-жовтими прапорами. Це піднімає наш дух, єднає усіх нас і надихає на нові плани та звершення.
Кiлькiсть переглядiв: 40

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.