Підписатися на RSS

«Ура! Канікули!»

Під такою назвою пройшов підсумковий урок з поетики для учнів 2-Б класу.

До школярів завітали Принцеса Рима, Пегасик, Івашка, Семиліточка, Клоун Боба, Художник, Онучка, Машенька, Фея, Незнайка, з якими діти зустрічалися упродовж навчального року на уроках поетики. Ролі казкових і мультиплікаційних героїв виконували учні 6-Б класу. Вони, до речі, постійно опікуються своїми молодшими товаришами з того часу, як ті почали навчатися в нашій школі.

Ірина Цюкало, Олег Сидоренко, Крістіна Дудченко, Надія Шевченко, Олександр Онопрієнко, Денис Амельченко, Марина Тарасенко, Іван Науменко, Дмитро Малорошвило, Олена Майборода не лише презентували свої яскраві образи, а й привітали переможців у різних номінаціях, нагородили їх медалями.

Учитель Н.В.Громак вручила нагороду найкращій учениці з поетики Маргариті Толкачовій, оголосила Віталія Кліндуха переможцем в номінації «Найкращий зошит з поетики».

Усі школярі 2-Б класу взяли участь у конкурсі віршів про літо. Переможців визначало журі (Н.В.Грудиніна, О.В.Афоніна, Н.В.Громак) за оплесками всіх учнів 6-Б класу, які підтримували таким чином маленьких учасників. Перше місце посів Іван Голуб, який отримав почесну грамоту і книгу з віршами від бібліотекаря нашої школи О.В.Афоніної. Друге місце посіла Ліза Ковальова, третє – Дмитро Усик.

Шестикласник Дмитро Малорошвило вразив усіх присутніх, коли продекламував власний вірш про літо.

Школярам 2-Б було дуже приємно, що до них завітали такі чудові гості. Учні 6-Б класу отримали подвійну радість, бо самі дарували свято!

/Files/photogallery/817/IMG_6779.jpg/Files/photogallery/817/IMG_6773.jpg/Files/photogallery/817/IMG_6766.jpg/Files/photogallery/817/IMG_6751.jpg/Files/photogallery/817/20140527_111825.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 63

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.