Підписатися на RSS

Старт взято!!!

З 29 квітня по 4 травня у місті Рівному відбувся Чемпіонат України з боксу серед юнаків 2000-2001років народження. У змаганнях узяло участь 247 спортсменів з усієї

України. Знову підтвердив свою спортивну майстерність юний боксер, учень 7 класу Глухівської загальноосвітньої школи №2 Гречаник Олександр. Трудом та наполегливими тренуваннями зміг вибороти у своїй ваговій категорії ,,Золото", що гарантує йому можливість виступити на Чемпіонаті Європи в Угорському місті Кезелі, який пройде з 28 червня по 5 липня цього року.

Звичайно, ніщо легко не дається. Старт було взято з осені, коли збірна Чернігівської області з боксу серед юнаків вдало виступила на Турнірі найсильніших боксерів України у м. Керч (АР Крим). Сашко тоді завоюв ,.золото"й увійшов до складу Національної збірної команди України з боксу серед юнаків. Попереду були важкі тренування й велика відповідальність. Підготовку до Чемпіонату Україний Чемпіонату Європи Збірна команда України розпочала з березня. З 17 по 30 березня у м. Коломия (Івано-Франківська обл.)пройшов перший навчально-тренувальний збір.Наступний навчально-тренувальний збір пройшов в тій же Коломиї з 14 по 27 квітня,його метою була більш вузька підготовка до Чемпіонату Україний Чемпіонату Європи.

Отож, позаду медалі Чемпіонату України, попереду - важка підготовка до Чемпіонату Європи, адже з 19 травня по 01 червня навчально-тренувальний збір з загально-фізичної підготовки в Тисовці (Львівська обл.) і заключний збір в Кончезаспі з 16 по 28 червня, де остаточно буде затверджений основний склад Національної юнацької збірної України з боксу. Олександр Гречаник має всі шанси взяти участь в Чемпіонаті Європи з боксу, чим він і збирається скористатись.

Тож бажаємо тобі, Сашко, нових перемог!

/Files/photogallery/808/EvnZfstvF1c.jpg/Files/photogallery/808/YsIugeG0WIs.jpg/Files/photogallery/808/XfiOYURRJoI.jpg/Files/photogallery/808/iiczdRzH2Y0.jpg
Кiлькiсть переглядiв: 35

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.