Підписатися на RSS

Інтелектуальна гра для школярів "Брейн-ринг"

11 квітня 2014 року в академії банківської справи (м.Суми) відбулася інтелектуальна гра для школярів "Брейн-ринг", в якій взяли участь 15 команд зі шкіл Сум та області. Цікаво, що ці інтелектуальні змагання на економічну тематику проводилися англійською мовою. У номінації "За волю до перемоги" була нагороджена грамотою команда Глухівської загальноосвітньої школи №2 у складі Коловоротного Ігоря, Новікової Юлії,Щербакової Дани, Місько Сніжани та учениці ЗОШ №4 Самощенко Марії. Капітан команди - Рябуха Дарина (ЗОШ №6). Подяки отримали і керівники команди - Рябуха А.П. та Овчаренко Н.М.

Члени журі відзначали високий рівень знань, широку ерудицію школярів. Усі називали учасників змагань молодою інтелектуальною елітою не лише області, а й України. Професор Ф.О. Журавка зауважив, що навіть викладачам непросто було відповісти на всі запитання. Школярі ж успішно впоралися зі своїми завданнями.

Усі учасники "Брейн-рингу" задоволені гарною організацією турніру та цікавою грою, висловлювали вдячність академії за ці інтелектуальні змагання та родинну атмосферу.

/Files/photogallery/913/xrkPx-wPmdw.jpg/Files/photogallery/913/QuWjJhYL2aE.jpg/Files/photogallery/913/NsAi02fFPxU.jpg/Files/photogallery/913/JOcJm6St-Es.jpg/Files/photogallery/913/GHLuJ1ycv78.jpg/Files/photogallery/913/E9dPnzLXHCY.jpg/Files/photogallery/913/bK5tqRgIIjk.jpg/Files/photogallery/913/bJlfxVYhK5g.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 48

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.