Підписатися на RSS

Учителі та учні школи – учасники презентації

Учителі-філологи та учні 4-Б класу нашої школи стали учасниками презентації книги В.Ю.Раєвського «Ритми життя», яка відбулася 8 квітня в Глухівському РБК.

Школярі спілкувалися з дружиною В.Ю.Раєвського, від якої отримали в подарунок збірку «Ритми життя», продовжили знайомство з членами літературно-мистецьких об’єднань Глухівщини («Українська хвиля», «Звенигора», «Сіверщина»), виступили з літературно-музичною композицією під керівництвом М.П.Суровицької, Т.М.Ювченко. Діти вразили аудиторію виразним читанням поезій В.Ю.Раєвського, підняли настрій глядачам неперевершеним виконанням пісень.

Н.В.Громак звернула увагу присутніх на актуальність і популярність творів В.Ю.Раєвського серед представників різних поколінь, наголосила на особливому значенні творчої спадщини поета для глухівчан.

На презентацію було запрошено вчителів кафедри української мови та літератури (А.М.Матосова, Л.М.Кисленко, О.В.Майборода).

У своєму виступі А.М.Матосова розповіла про досвід використання творчості В.Ю.Раєвського в шкільній практиці, наголосила, що вивчення творів письменників рідного краю є важливою складовою патріотичного виховання.

/Files/photogallery/825/01.JPG /Files/photogallery/825/05.JPG/Files/photogallery/825/04.JPG/Files/photogallery/825/03.JPG/Files/photogallery/825/02.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 40

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.