Підписатися на RSS

Виховання в родині Терещенків

Сім'я - святиня людського духу, благородних людських почуттів. Батьки є першовихователями своїх дітей. Великий вклад у виховання дітей вносять представники старшого покоління. А яким же було родинне виховання в сім'ї українських промисловців та землевласників Терещенків? Щоб відповісти на це запитання учні 7-х класів (класні керівники Богданович О.В. та Кисленко Л.М.) 4 квітня відвідали Глухівський міський краєзнавчий музей.

Цікавою була розповідь екскурсовода про Миколу Терещенка, який був відомим меценатом. Він віддавав значні кошти на будівництво й утримання закладів освіти, культури, охорони здоров'я, матеріально допомагав діячам української культури. А походив меценат зі старовинного козацького роду з Глухівщини: Артем Терещенко та його сини Микола і Федір були власниками багатьох цукрових заводів. Багато уваги приділяв вихованню дітей: повага до старших, уміння допомагати молодшим, а головне – привчав дітей до праці. Усе життя його було підпорядковане виконанню девізу, записаного на родинному дворянському гербі: "Прагнути до громадських справ".

/Files/images/vesnyan_kankuli/ноий 2014 р¦к 111.jpg/Files/images/vesnyan_kankuli/ноий 2014 р¦к 110.jpg/Files/images/vesnyan_kankuli/ноий 2014 р¦к 103.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 39

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.