Підписатися на RSS

Назустріч сучасним технологіям

Сучасні тенденції вимагають постійних пошуків нових форм та методів роботи. Тож закономірним є той факт, що останнім часом в освітянському середовищі все більшої популярності набувають інформаційно-комунікаційні технології.

3 березня 2014 року в місті Києві відбувся щорічний V Всеукраїнський форум "Вчитель – новатор". Захід проводився компанією "Майкрософт Україна" за підтримки Інституту інноваційних технологій та змісту освіти Міністерства освіти і науки України. Метою зустрічі є ознайомлення освітян із сучасними передовими педагогічними та інформаційно-комунікаційними технологіями.

На зустріч були запрошені сто представників освітянської громади України, які широко впроваджують у досвід роботи передові інформаційні технології та мають змогу поділитися своїми здобутками з широким загалом.

Сумську область представляла директор Глухівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 , учитель економіки Рябуха А.П. До уваги присутніх були запропоновані авторські розробки уроків економіки з використанням ІКТ та представлена друкована продукція з вище зазначеної теми.

Подібні зустрічі ще раз доводять: учитель повинен іти в ногу з часом. Упровадження й використання в роботі вчителями Глухівської ЗОШ №2 інформаційно-комунікаційних технологій яскраве тому підтвердження.

/Files/images/bbloteka/P4030230.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 48

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.