Підписатися на RSS

Любов – найкращий засіб виховання

Батьківські збори є найважливішою формою взаємодії сім'ї і школи, засобом підвищення ефективності навчально-виховного процесу. Однак для того, щоб воно дійсно виконувало свою роль, необхідно його правильно підготувати і провести. Так, 6 березня відбулися батьківські збори у 8-Б класі під гаслом "Любов – найкращий засіб виховання”.

На жаль, батьки не завжди розуміють дитину, не завжди приділяють їй необхідну увагу. Щоб дитина виросла Людиною, батьки повинні стати опорою та гарантом її гармонійного особистісного становлення, ніколи не переступати межі між дисципліною та домашнім насильством.

Батьки зобов’язані не лише задовольняти потреби дитини в їжі, одязі, відпочинку, грі але й дарувати їй емоційне тепло, любов, турботу. Правильно можна виховати лише утвердженням дитячого "Я”, підвищенням самооцінки, розвитку почуття гідності.

Невідомо, як складеться доля Ваших дітей, але будьте певні, що зі свого дитинства вони перенесуть в доросле життя або Вашу безмежну батьківську любов або образи, конфлікти, сварки. І саме від Вашого ставлення до дитини зараз залежить Ваше життя на старості літ. Щоб діти не тікали з дому, не шукали способу помститися, вкоротити собі віку – любіть їх! Адже, саме любов – найкращий засіб виховання.

Щоб продемонструвати свою любов, учні класу підготували батькам сюрприз – написані від чистого серця слова вдячності і любові, які закріпили на дошці. А ще, оскільки збори відбулися незадовго до 8 березня – Міжнародного дня жінки, презентували батькам квіти та вірші:

Подаруйте мамі зайву квітку Адже мамі вона буде дорога Будьте їй теплом, що ніжить влітку, Сонячним, Немов веселкова дуга.

Подаруйте мамі зайву вдячність. Мама заслуговує її.

За промовчані думки. Й слова пробачень І за гордості проявлені свої

Подаруйте мамі зайвий привід Посміхнутися На телефонний Ваш дзвінок На два слова На пів миті На Ваш голос І, щоб гамір весь в її житті замовк.

Подаруйте мамі її мрії, Бо вона їх віддала на щастя Вам. Тож усе, що ми в житті умієм – То є перемоги наших мам…

/Files/photogallery/856/P3031444.JPG/Files/photogallery/856/P3031435.JPG/Files/photogallery/856/P3031431.JPG/Files/photogallery/856/P3031426.JPG/Files/photogallery/856/P3031413.JPG/Files/photogallery/856/P3031411.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 83

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.