Підписатися на RSS

«Хай буде мир, хай більше не горить У пеклі війн твоє життя, людино!»

У ході реалізації в регіоні завдань Президента України щодо вшанування та державної підтримки ветеранів війни, нинішніх захисників Вітчизни, а також патріотичного виховання підростаючого покоління 19 лютого відбувся виховний захід «В історію свою візьми нас, Батьківщино!», який провели учні 8-Б класу разом із класним керівником Максимович Наталією Леонідівною.

Участь у ньому взяли ветерани Великої Вітчизняної війни та Збройних Сил України, воїни-афганці, учасники бойових дій на території інших держав. Зокрема, з дітьми та педагогічним колективом школи поспілкувалися учасники бойових дій в Афганістані Віктор Величко, Олег та Сергій Давиденки, ветеран Збройних Сил України Олександр Мельник. У заході також взяли участь заступник міського голови Ірина Терещенко, начальник відділу освіти міської ради Людмила Васянович, директори, завучі з виховної роботи та педагоги-організатори всіх шкіл міста.

Під час зустрічі звучали авторські пісні про Афганістан у виконанні учасника афганської війни Олега Давиденка та учениці 9 класу ЗОШ №2 Ангеліни Дерпи. Пісні «Зажгите свечи», «Спасибо деду за победу» виконали школярки Анна Мєшкова та Тетяна Кащенко відповідно. А учні 7-Б класу представили танець під назвою «Діти війни». Закінчився захід піснею «Перлина-Україна» у виконанні Ольги Мєшкової та її вихованців – учнів 3-А класу.

На закінчення зустрічі заступник міського голови Ірина Терещенко висловила шану захисникам Вітчизни за їх ратний подвиг та героїзм, проявлені при виконанні свого громадянського обов’язку перед Батьківщиною; подякувала учням 8-Б класу за підготовлений та проведений на високому рівні захід.

Кiлькiсть переглядiв: 26

Коментарi

 • Тетяна

  2014-02-21 17:49:35

  От тепер дійсно зрозуміло, що захід пройшов на високому рівні. Прекрасні фото талановитих дітей!...

 • Ольга

  2014-02-20 22:49:11

  А про них навіть і не згадується в цій статті...

 • Алла

  2014-02-20 22:24:18

  Фотографій достатня кількість! І...

 • Тетяна

  2014-02-20 21:38:49

  Жаль, що відсутні фотографії учнів, які так наполегливо готувалися до цього заходу....

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.