Підписатися на RSS

" Найсвітліша краса людини в труді".

" Найсвітліша краса людини в труді".

О. Довженко

Один мудрий письменник сказав:“Щастя – це коли вранці відчуваєш бажання йти на роботу,а ввечері хочетися йти додому”. Дуже просто, правда? Але тільки на перший погляд. Часто можна зустріти людину, у якої немає бажання йти на роботу, але це не означає, що вона ледача чи бездарна. Просто ця людина вибрала не ту професію, яка б відповідала рисам її характеру, прагненням душі. І щоб цього не сталося, учні 9-х класів (класні керівники Богданович О.В. та Кисленко Л.М.) на канікулах провели цікаву екскурсію на тему :" Найсвітліша краса людини в труді".

Дев'ятикласники ознайомилися з професією продавця продовольчих та промислових товарів. На своєму робочому місці – продавця взуття в Будинку торгівлі – учнів радо зустріла голова батьківського комітету 9-б класу Бартош Любов Миколаївна.

У міському поштовому зв'язку працюють не просто фахівці, а люди, всією душею віддані поштовій справі. Учні зрозуміли, що представники цієї професії заслуговують на найкраще ставлення, адже виконують нелегке завдання з доставки періодичних видань, листів, пенсій жителям міста в будь-яку погоду, через кілометри шляху.

У перукарні Якубовська Анна Олексіївна, яка все життя працює у цій сфері, познайомила дев'ятикласників з професією перукаря.

Завітали учні й до Приватбанку. Голова відділення Мандрика Людмила Іванівна не тільки розповіла про свій банк, але й дала майстер-клас як працювати з терміналами самообслуговування.

Учні зрозуміли, що головне в будь-якій роботі добре її виконувати, і тоді, ким би ви не працювали, – усе буде добре.

/Files/photogallery/931/9-Б 2015 052.JPG/Files/photogallery/931/9-Б 2015 055.JPG/Files/photogallery/931/9-Б 2015 056.JPG/Files/photogallery/931/9-Б 2015 059.JPG/Files/photogallery/931/9-Б 2015 065.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 61

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.