Підписатися на RSS

“ В своїй хаті своя й правда, і сила, і воля! " (Тарас Шевченко)

В своїй хаті своя й правда, і сила, і воля! " (Тарас Шевченко)

Напередодні Дня захисника України — свята, що відзначається в Україні 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва, учні 9-11 класів школи провели виховну годину в міському краєзнавчому музеї, де відбулася презентація книги «Глухів. Випробування війною». Перед учнями виступила автор чотирьох розділів книги Зайцева Надія Олексіївна. Вона розповіла, що книга створена на основі архівних документів, кіно, фотодокументів, спогадів учасників оборони, підпільного та партизанського рухів, розповідей жителів міста про перші повоєнні роки.

Працівник музею Голуб Юрій Анатолійович презентував новий роман «Іловайськ» сумського письменника й журналіста Євгена Положія. Це книга про події сучасної війни, невидуманих історій про війну та людей, які, грою долі, опинилися на ній. Книга про жертовність і боягузтво, про героїзм і зраду, про людяність у самих нелюдських ситуаціях та трагедію, масштаби якої досі замовчуються.

Слід зазначити, що ведучими цього заходу були учні нашої школи Малорошвило Дмитро та Москаленко Анна. А пісню “Седые головы" присвятила всім захисникам України Тевосян Анастасія.

Презентація цих книг ще раз засвідчила, що люди мають знати правду про війну, особливо молоде покоління,, якою б важкою та суперечливою вона б не була.

/Files/images/jovten_2015/2_tijden/9-б клас 2015 002.JPG/Files/images/jovten_2015/2_tijden/9-б клас 2015 006.JPG/Files/images/jovten_2015/2_tijden/9-б клас 2015 013.JPG/Files/images/jovten_2015/2_tijden/9-б клас 2015 015.JPG/Files/images/jovten_2015/2_tijden/9-б клас 2015 019.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 69

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.