Підписатися на RSS

Протидія торгівлі людьми

На сьогодні проблема боротьби з торгівлею людьми стала надзвичайно актуальною для нашої держави. Україна, як і більшість країн Центрально-Східної Європи, вже має досить тривалий сумний досвід втрати значної кількості жінок і дівчат, вивезених з її території за кордон, де вони стають жертвами різноманітних методів та форм торгівлі людьми.

28 вересня 2015 року на базі Глухівської загальноосвітньої школи №2 фахівцем із соціальної роботи Глухівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Мухою Оленою Олександрівною та студенткою Глухівського національного педагогічного університету ім.. О. Довженка Тарасенко Юлією Вікторівною було проведено тренінг «Протидія торгівлі людьми».

В ході тренінгу, учням 11 класу було запропоновано роз’яснити, як вони розуміють поняття «торгівля людьми», а також запропоновано переглянути декілька відеороликів про торгівлю людьми та дитяче жебракування. В кінці тренінгу створили міні плакат «Поради людині, яка їде закордон».

Проблема торгівлі людьми – одне з найнегативніших явищ сучасного суспільства. З нею зустрічаються, як студенти, які виїхали на навчання в іншу державу, так і люди які їдуть закордон на працю для того, щоб прогодувати власну родину. Ця хвороба не розрізняє вікових та статевих критеріїв, тому знаходиться дуже близько до кожного з нас.

29.09.2015 2

Кiлькiсть переглядiв: 32

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.