Підписатися на RSS

Спортивне свято в школі " День здоров'я, спорту та олімпійського руху"

ФОТОЗВІТ

Проведення Дня здоров’я, спорту та олімпійського руху у Глухівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2 стало вже доброю традицією. З року в рік у вересні в школі проводиться спортивне свято, до якого готуються не лише школярі й вчителі, але й батьки. Так і цього, 2015 року, 11 вересня, у нашій школі відбулося це очікуване свято, у якому взяв участь кожен учень школи.

Розпочалося свято лінійкою, на якій з привітанням до учасників змагань виступила директор школи Алла Рябуха. Командири команд відрапортували про готовність до змагань і після переклички учні середньої та старшої ланок, отримавши маршрутні листи, вирушили на шкільний стадіон, де протягом години змагалися за звання кращої команди.

Учасникам команд необхідно було виконати завдання на шести станціях, на кожній із яких їх зустрічав учитель, відповідальний за дану станцію: це біг на 30 і 60 метрів, стрибки в довжину з місця, піднімання гирі , підтягування на перекладині, футбол, перетягування канату. Учні із задоволенням виконували поставлені перед ними завдання, щоб довести, що їхня команда найкраща і найсильніша. А вчителі фізичного виховання Сохань С.В. , Литвиненко Є.В., Кузюра І.М. допомагали в цьому./Files/images/veresen_2015/K6OTnaIl0G4.jpg

Для найменших учнів школи вчитель фізичного виховання Зальотова К.С. разом із класними керівниками приготували цікаві ігри, конкурси, танці, в яких вони із задоволенням взяли участь.

День здоров'я, спорту та олімпійського руху пройшов цікаво, весело, в доброзичливій атмосфері й сприяв зміцненню нашої шкільної сім’ї.

Бажаємо всім учасникам дбати про своє здоров’я і не забувати відомий вислів Сократа: «Здоров'я - це не все, але все без здоров'я – ніщо»./Files/images/veresen_2015/vQCOP3FnZcs.jpg/Files/images/veresen_2015/ujQFwvPxpLk.jpg/Files/images/veresen_2015/IZe4c59Wi2U.jpg/Files/images/veresen_2015/kGZ1hMdK3h8.jpg/Files/images/veresen_2015/C8QI2zmGkn8.jpg

/Files/images/veresen_2015/aSZk0JTYSN8.jpg /Files/images/veresen_2015/HbmkC99dftg.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 108

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.