Підписатися на RSS

Зі святом!

Дорогі учні, шановні педагоги, батьки, гості!

Непомітно відійшло за обрії літо, а барвиста осінь знову зустрічає нас важливим, урочистим, незабутнім святом - початком нового навчального року з цікавими й приємними подіями, новими відкриттями та звершеннями. Сьогодні наше місто традиційно відзначає потрійне свято: 72 річниця визволення Глухова від фашистських загарбників, день міста, та свято першого дзвоника!

Дорогі наші маленькі друзі!

Незабаром у вашому житті пролунає перший дзвоник, який покличе з дитинства у невідомий шкільний світ. Будьте уважними й старанними, добре вчіться, збережіть назавжди у своєму серці неповторні хвилини зустрічі зі школою. Тут ви знайдете відповіді на будь-які запитання, а у цьому вам допоможуть учителі, які поведуть дорогою світла, добра і знань.

Шановним школярам зичу наполегливості та сумління, завзяття й старанності, злетів та цікавого спілкування одне з одним. Роки навчання бурхливі й швидкоплинні, тому намагайтесь узяти в цей час усе корисне!

З нагоди свята прийміть щирі вітання та побажання миру, творчості й натхнення, шановні вчителі, вихователі! Вдячних і талановитих вам учнів, належного поцінування вашої праці, успіхів у нелегкій педагогічній діяльності.

Батькам, чия роль у навчально-виховному процесі є далеко не другорядною, бажаю здоров’я, добробуту й благополуччя, а результати ваших дітей у навчанні хай будуть найвищою вам нагородою. Зичу кожній родині сімейного добробуту, радісних дитячих усмішок.

Будьмо щасливими у новому навчальному році. Нехай для кожного з вас він стане роком добрих перемін, а для України – роком зміцнення, духовного оновлення та соціально-економічного зростання. Зі святом всіх!

Від імені педагогічного колективу директор школи Алла Рябуха

Кiлькiсть переглядiв: 37

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.