Підписатися на RSS

Участь у національній конференції

/Files/images/40_rokv/IMG_20150623_093737.jpg23 та 24 червня 2015 року в Україні відбулася Перша національна конференція EdCamp Ukraine, яку ініцiювали Продюсерами освіти П@Ель за менторської підтримки The EdCamp Foundation ,а також за підтримки Відділу преси, освіти і культури Посольства США в Україні та ще понад 40-ка партнерських організацій. За дослідженнями The World’s Top 10 Most Innovative Companies of 2015 in Education формат EdCamp є шостим у всесвітньому рейтингу найбільш інноваційних освітніх організацій 2015 року.

EdCamp Ukraine будує спільноту відповідального вчительства, яка об’єднає кращих агентів змін у системі національної освіти. В Україні така унікальна подія відбулася вперше. На цю конференцію була запрошена директор Глухівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Алла Рябуха ( до речі з Сумської області було лише 2 представника)

У цьому заході брали участь Голова Ради Благодійного фонду Петра Порошенка, перша леді України Марина Порошенко, Міністерство освіти і науки України в особі Заступника Міністра Павла Полянського, виконавчий директор The EdCamp Foundation Хедлі Фергюсон, голова Громадської Ради при Міністерстві освіти і науки України Галина Усатенко та всі небайдужі освітяни країни.EdCamp Ukraine 2015 – не лише інноваційний, престижний та продуктивний захід, а надзвичайна подія, згадка про участь у якій залишатиметься протягом усього життя!

Понад 300 учасниць і учасників – шкільних педагогів із різних регіонів, адміністраторів освіти усіх рівнів, представників бібліотечного сектору, громадських організацій та бізнесу, школярів та їхніх батьків, студентства педагогічних спеціальностей, волонтерів – зiбралися в Культурному центрі «Бейт Дан» у Харкові.

Спеціальними гостями заходу стали понад 50 національних і міжнародних експертів та експерток, серед яких Констанція Фортунато (США), Марк Т’юррел (Канада / Німеччина), Луїджі Кавалліто (Італія), Влада Хіменко (Грузія), Олена Каплун (Швейцарія), Діма Зіцер (Ізраїль) та багато інших.

EdCamp Ukraine – це унікальна платформа професійного зростання для вчительства України. Конференція проходила в новому форматі дискусійного заходу, у якому учасники самі визначали перебіг його роботи. EdCamp ґрунтується на принципах безкоштовності, незалежності та вільної ініціативи.

Програма дводенної конференції EdCamp Ukraine визначилась в перший день проведення: усі, хто брали участь, могли стати спікерами! Захід передбачав п’ять тематичних напрямків з урахуванням актуальних трендів і потреб присутніх: обговорювалися сучасні технології в освіті, нові педагогічні формати й інструменти, наука в школі, ресурси бібліотеки для освіти, виклики національної освіти.

Усього за два дні відбулося 82 унікальні сесії, які кількома потоками проходили одночасно в 11-ти локаціях.

У рамках EdCamp Ukraine 2015 були передбачені проблемні та подіумні дискусії, практикуми, тренінги, персональний коучинг, зустрічі з дитячими письменниками й письменницями, освітній кінозал, інтерактивні зони від партнерських організацій, творчі майстер-класи і благодійні акції – педагоги подарували книги та іграшки дітям, які потребують особливої уваги.

15 липня був оголошений конкурс грантів на проведення регіональних mini-EdCamp по всій Україні, в якій Глухівська ЗОШ №2 стала першою школою, яка подала цю заявку. Сподіваємось на перемогу/Files/images/40_rokv/IMG_20150623_093849.jpg/Files/images/40_rokv/IMG_20150623_094236.jpg/Files/images/40_rokv/IMG_20150623_100317.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 42

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.