Підписатися на RSS

"Велич подвигу не згасне у віках"

Давно відгриміли бої Другої світової війни. Минуло вже 70 років, а пам’ять людства ті роки ятрять гіркими спогадами, втратами…

Напередодні Дня Перемоги у Глухівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2 завжди готували і проводили шкільні уроки пам’яті, міські заходи, присвячені вшануванню полеглих солдат у Другій світовій війні, святкуванню Великої Перемоги. Цього року також заплановані і проведені відповідні заходи.
Чого вартий лише музейний урок "Велич подвигу не згасне у віках", який підготували і провели працівники Глухівського краєзнавчого музею разом з учнями 7-А класу! На цей захід завітали учні 5-А класу. Усі вони з цікавістю слухали розповіді наукових співробітниць музею про початок війни, героїв-глухівчан, окупацію Глухівщини і визволення її від німецьких загарбників, демонструючи відео історичної хроніки, світлини наших земляків. Говорили і про без вісти зниклих радянських солдат, які так і не дійшли шляхами війни до омріяної перемоги.

Загиблих у роки Великої Вітчизняної війни вшанували хвилиною мовчання.

День Перемоги – це свято зі сльозами на очах. Дай Бог, щоб такої трагедії ні ми, українці, ні народи інших країн ніколи більше не зазнали!

/Files/images/70_rokv_peremogi/DSCN2903.JPG/Files/images/70_rokv_peremogi/DSCN2910.JPG/Files/images/70_rokv_peremogi/DSCN2929.JPG/Files/images/70_rokv_peremogi/DSCN2940.JPG/Files/images/70_rokv_peremogi/DSCN2943.JPG/Files/images/70_rokv_peremogi/DSCN2945.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 44

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.