Підписатися на RSS

Учнівська конференція "Війні немає забуття. Тих днів у пам'яті не стерти і сьогодні"

Одним з пріоритетних завдань освіти сучасної України є патріотичне виховання молодого покоління, метою якого є становлення громадянина-патріота, готового самовіддано розбудовувати Україну як суверенну, незалежну, демократичну, правову, соціальну державу, забезпечувати її національну безпеку, сприяти єднанню українського народу, громадянському миру й злагоді в суспільстві. Особливого значення в наші дні набуває питання оптимізації героїко-патріотичної роботи серед учнівської молоді з нагоди відзначення 70-річчя визволення України від фашистських загарбників та 70-річчя Великої Перемоги.

5 травня в Глухівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2 відбувся захист історико-краєзнавчих учнівських проектів на тему: «Війні немає забуття. Тих днів у пам’яті не стерти і сьогодні», присвячений 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни. Учасники підготували та висвітлили матеріал, що розповідав про події 1941-1945 років . Юні дослідники презентували власні проекти про буремні події тих часів:

1. Україна в Другій світовій війні (Нікітіна Яна, 11 клас)

2.. Вигнання з України нацистських окупантів (Афанасьєва Олена, 11 клас)

3. Сумщина – колиска партизанського руху (Онопрієнко Олександр, 7-Б клас)

4. Глухівщина в роки німецько-радянської війни (Кравченко Анастасія, 11 клас)

5. Рудченко Григорій Сергійович – командир танкового корпусу, генерал-майор (Черепньов Данііл, 7-А клас)

6. Історія загальноосвітньої школи № 2 (Цибата Яна, 7-А клас)

Кожен з виступаючих наголошував, що робота була хоч і кропіткою, але необхідною я к з дослідницького аспекту ( бо учні отримали практичні навички, створюючи дослідницькі проекти), так і з усвідомлення того, що вони – майбутня еліта нації. Обговорення пройшло в атмосфері творчої співпраці, толерантності та практичної значущості.

Усі присутні були одностайні в тому, що мир 0 це найдорожче та найнеобхідніше на цій Землі, і людська пам’ять з покоління в покоління не буде згасати про тих, хто віддав найцінніше – життя,за нас,нащадків, за мирне і чисте небо над головою, за свободу, за Богом благословенну землю нашу – святу неньку Україну!

ФОТОЗВІТ(переглянути)

ПРЕЗЕНТАЦІЇ

Визволення України від нацистських загарбників

Глухівщина в роки війни

Сумщина –колиска партизанського руху

Україна в умовах окупації

Рудченко Григорій Сергійович

МОЯ ШКОЛА В РОКИ ВЕЛИКОЇ ВІТЧИЗНЯНОЇ ВІЙНИ

Кiлькiсть переглядiв: 54

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.