Підписатися на RSS

День ЦО

День ЦО

Для вироблення в учнів умінь, навичок грамотно й чітко діяти у різних надзвичайних ситуаціях для захисту свого здоров’я та життя у школі 24 квітня проходив День цивільної оборони. У цей день між перервами учні знайомилися з наочною агітацією, з стіннівками, плакатами та була проведена учбова евакуація учнів на подвір’я школи . Евакуація пройшла за планом, без паніки.

Для учнів 5-х класів проводилися навчальні заняття «Надання першої допомоги у надзвичайних ситуаціях».

Напередодні Чорнобильської трагедії, яка відбулася 26 квітня 1986 року, учні 7-х класів мали змогу переглянути фільм «Чорнобиль не має меж», а у 8-х класах проведено виховний захід «Твій біль, Україно, дзвони Чорнобиля!».

У цей день інспектори 19 державної пожежно-рятувальної частини Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області капітан служби цивільного захисту Гончаров Максим Павлович та лейтенант служби цивільного захисту Соборов Роман Дмитрович провели бесіди про правила безпечної поведінки при надзвичайних ситуаціях.

/Files/images/kvten_2015/DSCN1779.JPG/Files/images/kvten_2015/DSCN1789.JPG/Files/images/kvten_2015/DSCN1794.JPG/Files/images/kvten_2015/DSCN1804.JPG/Files/images/kvten_2015/DSCN1806.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 46

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.