Повернутися до звичайного режиму
Підписатися на RSS

Відвідали виставку "Чорні тюльпани"

У виставковій залі Національного заповідника «Глухів» відкрито вставку «Чорні тюльпани» Донбасу», яку відвідали учні 4-А разом з класоводом Мєшковою О. С. та 9-Б класу, класний керівник Максимович Н.Л. Ще жодна з виставкових експозицій не викликала таких емоцій – на очах у більшості дітей бриніли сльози.

Переглядаючи експонати виставки, можна піймати себе на думці, що вони з далекого минулого, як мінімум – з часів Другої світової війни: такі ж обпалені, заржавілі і понівечені, і за кожним з них постає чиєсь обірване життя. Але все ж таки вони є артефактами сучасної війни. Їх, ризикуючи життям, підняли на місці запеклих боїв у зоні АТО учасники гуманітарної місії «Чорний тюльпан», серед яких – завідувач науково-дослідного відділу Національного заповідника «Глухів» Ю.О. Коваленко. Власне йому належить ідея створення експозиції виставки, оформлення якої зробив реставратор заповідника В.В. Пилипенко.

/Files/images/kvten_2015/P4063631.JPG/Files/images/kvten_2015/P4063642.JPG/Files/images/kvten_2015/ubG7GmB7Cdo.jpg/Files/images/kvten_2015/wjaaSh-jwT0.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 53

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.