Підписатися на RSS

День екологічних знань

Щорічно 15 квітня в багатьох країнах світу відзначається День екологічних знань. Він веде свою історію з 1992 року, коли на Конференції ООН в Ріо-де-Жанейро, де обговорювалися проблеми навколишнього середовища, було підкреслено величезне значення екологічної освіти населення всіх країн світу в реалізації стратегії виживання і сталого розвитку людства.

У нашій країні це свято відзначається з 1996 року за ініціативи громадських природоохоронних організацій і дає старт щорічної загальноросійської акції «Дні захисту навколишнього середовища від екологічної небезпеки», яка завершується 5 червня Всесвітнім днем охорони навколишнього середовища.

Учні 11 класу провели виховний захід, . Учні довели, що основна мета свята - просування екологічних знань та формування екологічної культури населення, інформування громадськості про стан справ в області екологічної безпеки та про стан навколишнього середовища, а також виховання і підготовка громадянина, вміє мислити екологічно.

Важливість екологічної освіти в сучасному світі вже ні в кого не викликає сумнівів і в багатьох країнах є пріоритетним напрямом навчання і виховання. Адже діяльність з формування екологічної культури населення та дбайливого ставлення до навколишнього природного середовища - це запорука безпечного майбутнього для всього людства.

Термін «екологія» (від грецького «oikos» - будинок, притулок і «logos» - наука, вчення) був вперше введений в 1866 році німецьким біологом Ернстом Геккелем. У сучасному розумінні екологія - це наука про взаємини організмів між собою і з навколишнім середовищем. Тому, щоб досягти розумної рівноваги між зростаючими потребами людства і оскудевающими можливостями планети, при цьому зберігаючи і без того погіршується стан природи, кожен у наш час повинен володіти мінімальним набором екологічних знань і способів дбайливого взаємодії з навколишнім світом.

Кiлькiсть переглядiв: 36

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.