Повернутися до звичайного режиму
Підписатися на RSS

Прийміть вітання

Шановні батьки, діти, дорогі колеги!

З добром, надією на краще та родинним теплом, що зігріває душу, зичу кожному з Вас зустріти 2015 рік. Відходять в історію тривоги, хвилювання, складні життєві випробування, пов’язані з роком минулим. Разом з тим хочу відмітити, що у році, який залишає нас,наша школа плідно попрацювала заради кращого майбутнього наших дітей. Дякую Вам, дорогі колеги, за мудрість і толерантність, за терпіння й розуміння ситуації, за серйозне та відповідальне ставлення до існуючих проблем у цей непростий для держави час. Висловлюю надію, що в новому році відбудуться певні позитивні зміни, адже наша сила - у взаємній підтримці. Лише разом ми зможемо справитися з тими викликами, які поставить перед нами життя.

У переддень Нового року та світлоносного надвечір’я Різдва Христового щиро вітаю Вас з прекрасними святами оновлення та сподівань на краще. Хай вони у срібній зимовій величі та чарівній красі принесуть Вам міцне здоров’я, щастя, душевну рівновагу та добру коляду, а Різдвяна зоря благословить на добрі помисли, слова та діяння. Нехай у кожному Вашому домі засяють на святковому столі яскраві вогні – так було з прадавніх часів і так буде завжди, допоки живуть у нашому серці почуття великої родини, любові до ближнього, єднання й злагоди.

Божої благодаті, миру, творчих успіхів, мудрих життєвих рішень, необмежених можливостей, щирої на подарунки долі Вам у Новому 2015 році!

З повагою директор школи А.П.Рябуха

Кiлькiсть переглядiв: 60

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.