Підписатися на RSS

Такими пишається освітянська родина…

/Files/photogallery/DSC_2414__.jpg

Серед сотень оточуючих нас є особистості, поспілкувавшись з якими лише раз, стає зрозуміло: зустріч з таким співрозмовником залишиться в пам’яті надовго, а, можливо, і на все життя. Саме до такої категорії і належить учитель фізики Глухівської загальноосвітньої школи I-III ступенів №2 Глухівської міської ради Сумської області Юдіна Оксана Олександрівна.

Високий професіоналізм, культура, інтелект, вимогливість у поєднанні з доброзичливістю, тонке почуття гумору вирізняють цю чарівну й тендітну жінку. Кожен її урок – це поєднання сучасних технологій з доступністю викладу матеріалу, цікавості та невимушеності.

Напевно, доля подарувала Оксані Олександрівні дар переконувати своїх вихованців у тому, що важке може бути легким, одноманітне - цікавим. Немає жодного учня, до якого б цей педагог не зміг проторити стежку. Її уроки – це творча лабораторія, де кожному відведена своя роль: кому невеличка ( для деяких і це справжній подвиг), а кому й дослідницька…

Свідченням правильності обраного шляху є визнання досягнень Юдіної О.О не лише в межах Глухова, а й на теренах Сумської області ( захист ППД, увішла до п’ятірки кращих учителів області). А зовсім нещодавно, 17 січня 2014 року, учитель саме нашої школи – Юдіна Оксана Олександрівна - визнана переможцем конкурсу ”Професіонал року” у номінації “ Освіта”.

Пишаймося та вітаємо Вас,Оксано Олександрівно! Нехай започатковане Вами досягне ще більших висот, а відданість учительській справі стане продовженням все нових й нових звершень на професійній ниві!

Кiлькiсть переглядiв: 44

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.